WEBOVÁ ŠKOLA ABS WYDA, s.r.o.

Vítejte v e-learningovém prostředí, které jsme nazvali „Webová škola“, zkráceně „WES“.Toto e-learningové prostředí s názvem Webová škola (WES) bylo vytvořeno za finanční podpory EU a státního rozpočtu ČR v rámci Evropského sociálního fondu (ESF) a jeho Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů a Vzdělávání pro konkurenceschopnost.


Prostředí bylo vytvořeno v rámci projektu s názvem "Prostor A – univerzální e-learningové prostředí pro profesní vzdělávání ve firmách", jehož cílem bylo prostředí vytvořit a ověřit jeho funkčnost.


V rámci následného projektu „Vzdělávací moduly pro manažery a technicko-hospodářské pracovníky s podporou e-learningu“, který byl realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání, registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.09/02.0002, byly vytvořeny a pilotně ověřeny různé e-learningové vzdělávací moduly, které jsou zaměřeny na různé oblasti personalistiky, managementu, marketingu, výpočetní techniky, administrativy atd.


Úpravy e-learningového prostředí byly realizovány také v rámci projektu "KRUH - propojení klíčových hráčů v oblasti dalšího vzdělávání dospělých v kraji Vysočina", který je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání, číslo projektu CZ.1.07/3.2.09/01.0035).


Podrobné informace o prostředí a jeho možnostech naleznete v sekci Nápověda, kde je obsažen i podrobný manuál pro uživatele prostředí WES.O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2024 ABS WYDA s.r.o.